Webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií o nastavení cookies nájdete tu.

Pokračovat

Trápia Vás jemné či riedke vlasy?
Nadmerné vypadávanie?
Vlasová starostlivosť za 7,30 EUR mesačne!

Aktivujúci šampón a ampule regenerujú poškodené rednúce vlasy a pomáhajú zamedzovať ich vypadávaniu. Obsahujú proteíny zo pšeničných a sójových klíčkov, ktoré efektívne regenerujú vlasy a dodávajú im vitalitu. Aktivačná kúra je vhodná ako pre ženy, tak pre mužov!

Objednajte si tento vernostný program a získajte trvalú zľavu 5,90 EUR na každú zásielku ampuliek a šampónu. Pokiaľ máte problémy s odoslaním objednávky alebo kód nemáte, kontaktujte naše zákaznícke centrum na: aime@aime.sk nebo tel: 02/33 00 68 92, naši operátori Vám radi pomôžu!

ObjednaťZobraziť viac

Váš balíček obsahuje dve balenia aktivačných ampulí po 6 kusoch. Navyše Vám priložíme do každého balíčka aktivačný šampón ZDARMA!

  • Je táto vlasová aktivačná kúra účinná?
  • Ako sa táto aktivačná kúra používa?
  • Aktivačná vlasová kúra je vhodná pre dospelé ženy i mužov každého veku. Po umytí vlasov aktivujúcim šampónom obsah výživnej ampulky jemne vmasírujte do pokožky hlavy. Neoplachuje sa! Jedna ampulka vystačí na jedno až dve použitia.
  • Zákazníci Aime túto kúru nakupujú pravidelne už niekoľko rokov a nie je ich málo! Celkový počet predaných sad ampulí sa blíži k 20 000 ks a jedným zo želaní našich zákazníkov bolo vytvoriť program pravidelných zásielok, aby už nikdy nezabudli nové ampule včas dokúpiť. Buďte jedným z prvých a využite túto ponuku!

Áno, objednávam si pravidelné zasielanie aktivačnej vlasovej kúry – aktivačný šampón ZDARMA a 12 ampulí ako kúru pre hustejšie a lesklejšie vlasy. Kompletný balíček stojí 21,80 EUR a bude mi zasielaný každý tretí mesiac – kúra ma tak vyjde na 7,30 EUR mesačne. Voči bežnej cene za jednotlivú objednávku tak na každej zásielke ušetrím 5,90 EUR. Poštovné a balné činí 3,20 EUR. Interval zásielok si môžem predlžiť či skrátiť kontaktovaním zákazníckeho centra na tel. 02/33 00 68 92 či na e-maile: aime@aime.sk. Pravidelné zásielky môžem tiež kedykoľvek ukončiť.